Zaterdag 20 september jl. hebben we weer de jaarlijkse tocht met de visueel gehandicapten gehad. De ontvangst was bij de ijsbaankantine. We hadden een deelname van 14 tandems en hadden 7 vrijwilligers van onze club om te ondersteunen. Na de koffie met koek werden de tandems uitgezocht en kon worden begonnen aan de route van ongeveer 30 km. die Ina en Anita hadden uitgezet. Deze ging via de Hondsrug achter camping Zwanenmeer naar ’t Wit . Daarna richting het Tussenwater. Hier eenkleine pauze gehouden en via Spijkerboor naar Eexterveen waar we bij ’t Klein Genoegen in Eexterveen genoten van een heerlijke lunch. Na de lunch richting Gieten waar we precies voor de regen weer terug waren bij de ijsbaankantine. Onder het genot van een hapje en een drankje nog een half uurtje genoten van een trio van 3 muziekanten.
Al met al weer eenzeer geslaagde dag voor de deelnemers en onze vrijwilligers.
Contributie verhoging volgend jaar
De NTFU verzekering wordt volgend jaar verbeterd. Zo wordt het verzekerde bedrag bij schade verhoogd van 1000 euro naar 1250 euro, behouden fietsen en persoonlijke eigendommen langer hun waarde door betere afschrijvingsregelingen en geldt onze ongevallenverzekering straks ook bij individuele ritten.
Dit houdt in dat de premie stijgt met vijf euro per hoofdlid naar 46,50 euro.
Onze jaarlijkse contributie bedraagt voor een hoofdlid 42 euro dus
kunnen we niet om een contributieverhoging heen.
Het bestuur gaat zich over de hoogte beraden en op de ALV in maart zullen we hierover een toelichting geven.
Vacature Mtb comissie
Binnen onze club houden een aantal vrijwilligers zich bezig met het organiseren van activiteiten en toertochten. We hebben een vacature vacant. Wil je graag mee helpen meld je dan aan via info@tfcgieten.nl
Bedankt!
Voormalige Scan&Go laptop te koop
Voorheen maakten wij tijdens toertochten gebruik van een Scan&Go laptop. Deze laptop is inmiddels al een tijd niet meer ik gebruik. Deze mag voor een zachte prijs overgenomen worden, neem contact op met harmen@tfcgieten.nl